Візит бельгійських колег на біолого-природничий факультет

27 лютого по 01 березня з робочим візитом відвідали біолого-природничий факультете колеги з університетського коледж КАТНО VIVES  Світлана Мусіна та Лізет Пітельйон. З метою розвитку співпраці між університетами відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної співпраці Володимиром Шараном. Цього ж дня в українсько-бельгійському центрі Екології та здоров’я людини біолого- природничого факультету професор Лізет Пітельйон прочитала лекцію на тему: «Профілактика неінфекційних захворювань». Після лекції відбулася зустріч з представниками товариства захисту дітей-інвалідів «Надія». Наступного дня колеги свою доповідь на тему: «Проблеми роботи з особами з обмеженими можливостями та їх сім’ями» представила лектор Світлана Мусіна. По завершеню лекції за участі заступників декана, завідувачів кафедр, керівників проектів та спеціаліста українсько-бельгійського центру відбулося обговорення перспектив подальшої співпраці. Колеги також відвідали обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Сонечко» та волонтерський консультативно-валеологічний центр «Паросток» та фіто-дегустаційну лабораторію нашого факультету. Упродовж трьох днів для  членів  делегації  було передбачено широку пізнавальну програму містами Дрогобич, Трускавець.

«Паросток" 10 років діяльності

26 вересня на біолого-природничому факультеті відбулося святкування 10-річчя волонтерського консультативно-валеологічного центру «Паросток». Зусиллями колективу Центру «Екології та здоров’я людини» та небайдужих працівників факультету, волонтерів, студентського активу завдяки тісній співпраці з організаціїю «Віра і Світло», «Надія», партнерів і колег з університету та коледжу «Вівес». Розпочалася святкова програма з вітального слова декана біолого-природничого факультету Світлани Волошанської. Далі були виступи капелана університету отця Олега Кекоша, ректора університету Надії Скотної, міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, заступника міського голови Дрогобича з гуманітарних питань Олега Дукаса. Виступили також Роман Гудзеляк, Михайло Шубак, Ірина Дзюрах та Лілія Васишак.

Після вітальних слів першим виступив колектив мандоліністів «Лісові квіти». Надзвичайно вразливим був вальс волонтерів та учасників центу «Паросток» та презентація фільму про його створення. Наприкінці свята заключне слово сказав доктор Патрік Беллінк, в якому побажав центру «Паросток» подальшого розвитку. Як і кожен ювілей, урочистості завершилися святковим тортом, який був спечений на меценатських засадах Дрогобицьким хлібокомбінатом. У вестибулі факультету була розгорнута благодійна ярмарка на підтримку людей з обмеженими можливостями у якій взяли участь всі запрошені та небайдужі люди.

За цією ссилкою ви можете переглянути ролк святкування.

https://www.youtube.com/watch?v=N-tIPaJ-Ex8&list=PL086606242FFE9ED9


Бельгійські гості на біологічному факультеті
 
24 – 25 травня біологічний факультет відвідали гості з Бельгії, зокрема представники неурядової організації VZW ORADEA Патрік Белінк, Людгарде Белінк-Багю, Іван Ванхале з метою обговорення нових напрямів співпраці. Гості зустрілися із студентами-волонтерами та активістами центру «Паросток». Одночасно в м. Трускавці відбулася ділова зустріч гостей з мером міста п. А. Кульчинським за участю декана біологічного факультету доцента С. Волошанської та завідувача кафедри анатомії, фізіології та валеології доцента В.Філя. Бельгійські колеги та колектив факультету були захоплені виконанням флешмобу на тему: «Я обираю здоров’я» у рамках міжнародного Проекту «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні», який підготували і провели студенти-другокурсники біофаку.  Під час візиту гості,  керівний склад факультету та студентський актив за круглим столом обговорювали напрями реалізації діючих проектів Центру екології та здоров’я людини та підвели підсумки дводенного перебування на факультеті.