"Майбутнє будується нами"

3 жовтня у рамках екологічної акції за збереження та чистоту довкілля «Майбутнє будується нами» студенти біолого-природничого факультету здійснили поїздку на гору Високий Верх, с.Волосянка, Сколівського району. Мета акції:

– показати реальну проблему засміченості Карпат;

– залучити студентів до вирішення цієї проблеми;

– пробудити громадську свідомість, що зміни починаються саме з «Мене!», й що чистота нашої домівки – України, залежить від кожного з нас!

Волосянка зараз більш відома, як гірськолижний курорт. Туристичний бізнес тут успішно процвітає. Та саме недбалість місцевих закладів і є причиною появи цих «курганів» з сміття. Та завдяки плідній та сумлінній праці, нашим студентам вдалось хоч трішки прикластись до вирішення цієї проблеми. В результаті цієї акції було зібрано 60 мішків (об'ємом в 100л) сміття. Студенти дотримувались такої уже звичної їм позиції сортування сміття, його було сортовано на пластик і скло. Результат був вражаючим, адже завдяки командній праці, вдалось прибрати те, що на перший погляд було безнадійно захаращено. Маємо надію, що привернемо увагу до цієї проблеми нашою акцією, і своїм прикладом заохотимо громадян бути активними, долучатись до подібних заходів, а також бути свідомими своєї ролі у творенні європейської держави. Висловлюємо слова подяки автоперевізній фірмі ТзОВ «Сігма» за наданий безкоштовний транспорт, підтримку у таких акціях та адміністрації бази «Захар беркут» за надані безкоштовні витяги канатною дорогою.

 

Міжнародний День охорони здоров’я

5 червня  2016 р. до Міжнародного Дня охорони навколишнього середовища, за ініціативи мерії міста Дрогобича, студенти біологічного факультету,  провели  акцію на площі Ринок, на якій навчали дрогобичан сортувати сміття. Закликаємо міську владу також запроваджувати процес сортування побутових відходів на рівні міста. Наш факультет готовий надавати у цьому всебічну допомогу.